Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

25 kwietnia 2024r., imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Rzeźnia kupi bydło ze skierowaniem do uboju z konieczności. Tel. 511 – 075 – 866, 518 – 879 – 043 (fak.00092/19-o-i)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00002/19-o-i)

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M-3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M-4 parter. Tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "H"


Halina

pewna siebie, stanowcza, zaradna, ale także zmienna, małostkowa, nerwowa, wrażliwa lub wręcz przewrażliwiona. Łatwo można wyprowadzić ją z równowagi, a wtedy może być sarkastyczna i złośliwa. Lubi podróże, choć również kocha dom i rodzinę.


Helena

imię to miała jedna z najsłynniejszych kobiet w literaturze, gdyż toczyła się o nią wojna, która weszła do mitologii pod nazwą wojny trojańskiej. Zginął w niej Achilles. Helena bywa zdecydowana, ma uzdolnienia kierownicze, nie lubi, by ktoś wydawał jej polecenia lub rozkazywał. W postępowaniu sprawiedliwa, szlachetna i prostolinijna. Niektóre sprawy załatwia intuicyjnie. Ceni towarzystwo, lubi otaczać się mężczyznami, choć pozostaje wierna temu, którego wybrała.


Henryka

energiczna, odważna, umiejąca kierować zespołem ludzi, potrafi tak postępować, by nikogo nie zrażać ich sobie. Charakter odważny, działa zdecydowanie. Niezależna myślicielem, kieruje się własnym rozumem, nie znosi prób narzucania sobie woli innych. Dom i rodzinę traktuje z obowiązku i konieczności, ceni przyjaciół, lubi otaczać się mężczyznami. Wymaga szacunku.


Honorata

bardzo stała w przekonaniach, pewna swego, ale tolerancyjna wobec ludzkich słabostek. Skłonna radzić innym, ale sama rad nie przyjmuje. Ceni sielankę rodzinną, kocha dzieci i męża.


Huberta

posiada wielką intuicję, jest oddanym przyjacielem, odważna, sprawiedliwa, co niejednokrotnie przynosi jej przykrości, sprawiane przez ludzi, którzy są odmiennego zdania.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek