Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

1 lipca 2022r., imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00002/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "S"


Sabina

subtelna w postępowaniu, inteligentna, ma skłonności do społecznego, filantropijnego działania. Bywa, że jej wrażliwość i ambicja wynoszą ją w środowisku. Samo przeświadczenie, że może innym przychodzić z pomocą, podtrzymuje ją na duchu i zachęca do pracy. Nie zawsze ma szczęśliwą rodzinę, potomstwo może być nieudane, a w miłości rozczarowania. Swój dom zaniedbuje. Bywa też, że lubi zmieniać towarzystwo i przyjaciół.


Salomea

z hebrajskiego znaczy „pokój”. Towarzyska, altruistyczna, ceni rodzinę i dom. Energiczna, zaradna i gospodarna. Umie postępować dyplomatycznie, by nikogo nie zrażać. Elokwentna, ma poczucie humoru, więc całe życie otaczana jest adoratorami i przyjaciółmi. Przesadnie zazdrosna, lubi wygody, piękne i modne ubiory, wykwintne potrawy.


Sława

żądna władzy, sceptycznie nastawiona do otoczenia, udająca, że jest zapracowana i zajęta. Wielki umysł, który zdolny jest do przeprowadzenia analizy wszystkich zjawisk życiowych i oceny ludzi. Nie ma zbyt dużego temperamentu, jest mało towarzyska, lubi być ceniona i wywyższana. Nie ma za grosz poczucia humoru, nie znosi krytyki pod swoim adresem. Nie uznaje zmienności w małżeństwie, dobrze wychowuje własne dzieci.


Stefania

typ kobiety o dużej pobudliwości i szalenie aktywnej. Robi wszystko, by ją zauważono. Bardzo zaborcza, potrzebuje stale publiczności. Ma silną wolę, nie ulega wpływom. Pragnie być kochaną, ale małżeństwo z nią nie zawsze układa się jak po różach.


Sylwia

marzycielska, lubi ruch i świetnie czuje się na łonie natury. W przypadku trudności, szybko się zniechęca (miewa tzw. słomiany zapał);. Z wrodzonym zamiłowaniem do poezji, snów i mistyki, o którą coraz trudniej w nerwowym życiu naszej epoki, czasem nie może odnaleźć się w pracy, środowisku, nawet rodzinie. Potrafi jednak wyciągać wnioski z doświadczeń życiowych i nie jest sentymentalna, a gdy przychodzi czas próby, rozsądek zwycięża nad marzycielstwem.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam M-5, 80 m2, 1 piętro w Kolnie. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Same, Landini, Massey Ferguson, Renault, Foton, Farmtrac, Deutz Fahr, John Deere itd. każdy stan oraz prasy, belarki Sipma, Warfama, Carraro, Gallignani itd. Gotówka od ręki. Dzwoń, pisz. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek