Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

25 kwietnia 2024r., imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Sprzedam siedlisko 0,60 ha z domem, ogrodem i stawem. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Same, Landini, Massey Ferguson, Renault, Foton, Farmtrac, Deutz Fahr, John Deere itd. każdy stan oraz prasy, belarki Sipma, Warfama, Carraro, Gallignani itd. Gotówka od ręki. Dzwoń, pisz. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "K"


Kalina

ceni dostatek, wygody i piękno wokół siebie, nie lubi zmian ani zbyt szybkiego tempa życia. Z natury trochę konserwatywna. W każdym razie trzyma się zasad przekazanych przez matkę oraz babcię. Rzetelna i prostolinijna, nikogo nie udaje, jest zawsze sobą. Praktyczna, potrafi dobrze wykorzystać to, co ma, zarówno dobra materialne i zdolności. Dobrze się czuje wśród antyków i staroci, w zabytkowych domach i wśród starych drzew.


Kamila

zagadkowa, potrafi swoją osobowością zauroczyć towarzystwo, więc szybko jedna sobie przyjaciół. Czasem budzi skrajne emocje: bywa bardzo lubiana, ale i nienawidzona, zwłaszcza przez kobiety. Bywa bardzo zazdrosna, potrafi wywoływać afery miłosne.


Karolina

kobieta wszechstronna, wykształcona, pracowita, o szerokich zainteresowaniach, chętnie studiuje i pogłębia swoja wiedzę. Nierzadko osiąga tytuły naukowe. Ciągle pragnie dojść do sedna sprawy, jest dociekliwa. Nie potrafi jednak pracować systematycznie. Jest miła, zmysłowa, towarzyska, lubi być otaczana przez adoratorów. W miłości niestała, w małżeństwie konkretna. Kocha rodzinę, ale nie przywiązuje się zanadto do ogniska domowego.


Katarzyna

pani o tym imieniu godna jest podziwu, szacunku i uznania. Jest bowiem szlachetna, prostolinijna, stała w przekonaniach, pracowita, skrupulatna. Nie znosi dwulicowości, krętaczy i kłamców. Ma duże uzdolnienia artystyczne oraz dar opanowania wiedzy, dlatego może odegrać poważna rolę w życiu naukowym. Kulturalna, oddana domowi, mężowi i kochająca dzieci. Lubi przyrodę, podziwia sztukę.


Kinga

wielkie uzdolnienia praktyczne. Doskonale daje sobie radę w biurze, fabryce oraz w domu. Osiąga dobre wyniki w pracy, a w rodzinie jest dobrą żona i przykładną matką. Może być skąpa lub... rozrzutna. Lubi wykwintne ubiory, ceni wszystko, co może dodać uroku kobiecie. Lubi otaczać się adoratorami. Ciągle jest zajęta.


Klara

jest bardzo oszczędna, gospodarna, zaradna. Potrafi zgrabnie realizować swoje plany. Lubi kierować ludźmi, bowiem w tym wyżywa się doskonale i uzewnętrznia swoje ambicje. Choć kocha wygody, potrafi żyć w każdych warunkach. W życiu jest dyplomatką, umie dogadać się ze wszystkimi, nawet z wrogami. Wrażliwość na sytuację innych sprawia jej wiele kłopotów. Lubi przebywać na łonie przyrody, ceni bardzo spokój, ład i porządek. Jest dobrą żoną, wzorową matką.


Klementyna

cicha, spokojna, ale i ruchliwa, w towarzystwie figlarna, życie traktuje serio. Bo jej główne cechy, to: odpowiedzialna, odważna, rozsądna i wrażliwa. Wierna swym, które realizuje konsekwentnie. Szlachetne postępowanie przysparza jej trochę kłopotów, z których wychodzi zwycięsko.


Kornelia

niespokojna i nieufna wobec otoczenia. Lubi chodzić nieutartymi drogami, znosi niewygody, nie zraża się niepowodzeniami. Uwielbia wytykanie zła, dlatego nie ma zbyt spokojnego życia. Zna dość dobrze charaktery ludzi, umie rozszyfrować stan męskiej duszy. Trudna w małżeństwie, lubi łatwe życie, dlatego niechętnie wstępuje w związek małżeński. Towarzyska, potrafi znaleźć się w każdej sytuacji życiowej, wybrnąć dyplomatycznie ze zmartwienia. Kocha zmiany.


Krystyna

posiada wybitną osobowość, jest wrażliwa, ma zmysł dyplomatyczny. Czasem przy swojej wygórowanej ambicji i przezorności, popada w kłopoty. Przy życzliwości życzliwych przeciwnej płci wychodzi z nich cało. Jest towarzyska, lubi podróże, nie posiada uzdolnień artystycznych, ale kocha piękno. W zasadzie kobiety o tym imieniu są konserwatystami, lecz konieczne zmiany akceptują.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00002/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek