Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

30 czerwca 2022r., imieniny: Emilii, Lucyny, Marcjala

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Rzeźnia kupi bydło ze skierowaniem do uboju z konieczności. Tel. 511 – 075 – 866, 518 – 879 – 043 (fak.00092/19-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam siedlisko 0,60 ha z domem, ogrodem i stawem. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "E"


Elena

„równowaga” to słowo klucz do zrozumienia natury Eleny. Zawsze unika, nie jest ani lekkomyślną trzpiotką, ani domowym tyranem. Pewna siebie, ale nie przemądrzała. W decyzjach kieruje się tyleż głosem serca, co zdrowym rozsądkiem. Łatwo uznaje racje innych i dobrze czuje się w grupie. W miłości wierna, a decyzji o związaniu się z mężczyzną nigdy nie podejmuje pochopnie.


Eleonora

posiada wrodzone uzdolnienia kierownicze, stały charakter, silną wolę, duże poczucie sprawiedliwości, ma silną osobowość. Ceni wolność myśli, sumienia i działania. Lubi dużo czytać. Rodzinne powinności może zaniedbywać. Skupia na sobie uwagę, bywa apodyktyczna i nie znosi sprzeciwu.Eliza potrafi rozkazywać, w razie potrzeby wykazując dużo sprytu. Na pozór niedostępna, wysoko nosząca głowę, ale umie cudownie przystosowywać się do sytuacji, nawet najbardziej zaskakującej. Może przyjąć najsilniejsze ciosy, nie tracąc spokoju. Chyba, że postanawia się zemścić...


Elżbieta

ambitna do tego stopnia, że na drodze do sukcesu nie przeszkadzają jej ani ludzie, ani drobne potknięcia. Wiele zawdzięcza wyrachowaniu, zimnej kalkulacji, graniczącej czasem z cynizmem. Lubi być otaczana przez mężczyzn, którym stara się imponować tajemniczością. To pozory, bo tak naprawdę jest zamknięta, nie zwierza się ze swych rzeczywistych osobistych spraw i nie ujawnia ich nikomu. Choć bardzo pragnie być niezależna, daje się prowadzić mężczyznom, którzy odkryją jej silnie skrywaną próżność. Kocha naturę, piękne krajobrazy i sztukę, ale jest w tym też trochę egzaltacji na pokaz.


Emilia

imię rzymskie pochodzenia etruskiego, ukształtowane w języku łacińskim. Kobieta o tym imieniu jest wrażliwa, odważna, spokojna i pełna temperamentu, bardzo rozmowna, ma poczucie humoru, ceni życie artystyczne, kocha muzykę i przyrodę. W miłości niestała, w rodzinie przeciętna.


Eugenia

dobra, często uparta, lekkomyślna i zdolna do poważniejszych kłamstw. Uczynna, skłonna do pomocy innym. Bywa mało zaradna. Jest dobrą matką, wzorową żoną i miłą sąsiadką. Na pierwszy rzut oka pogodna i wesoła, w zasadzie melancholijna i smutna.


Ewa

mądra, o wzniosłych ideałach, stara się być samodzielna w myśleniu i działaniu. Jest często altruistką, poświęcającą wiele sił i czasu potrzebującym pomocy. Czyni wszystko rozsądnie, a uciech życiowych zażywa z umiarem. Nigdy nie narzuca się innym.


Ewelina

mądra, o wzniosłych ideałach, stara się być samodzielna w myśleniu i działaniu. W postępowaniu kieruje się odpowiedzialnością, czyni wszystko rozsądnie, a uciech życiowych zażywa z umiarem. Nigdy nie narzuca się innym. Często altruistka, poświęca wiele swych sił i czasu innym. W miłości przewrotna, a w rodzinie dość niestała.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00003/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek