Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

30 czerwca 2022r., imieniny: Emilii, Lucyny, Marcjala

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Sprzedam siedlisko 0,60 ha z domem, ogrodem i stawem. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Rzeźnia kupi bydło ze skierowaniem do uboju z konieczności. Tel. 511 – 075 – 866, 518 – 879 – 043 (fak.00092/19-o-i)

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "J"


Jagoda

to dobra pogoda, żartują znajomi. Jej pojawienie się w towarzystwie często przynosi bowiem odprężenie, rozluźnienie, dystans wobec codzienności. Chłonna na wiedzę, interesuje się wszystkim, co później da się dobrze "sprzedać" w formie zabawnych opowiastek. Uosobienie dobrego, ciepłego żartu i humoru.


Janina

imię z języka hebrajskiego i oznacza „Bóg jest łaskawy”. A jednak... kobieta o tym imieniu bywa egoistyczna, wyrachowana w postępowaniu, ale też łatwowierna.Na zewnątrz miła, czarująca, o gładkim sposobie bycia. Mało ceni dom i rodzinę. W sumie dziwna, trudna i skomplikowana.


Joanna

jest duża indywidualnością, energiczna, dobry organizator, lubi i umie przewodzić innym. Realizuje swoje piękne idee, chodzi zawsze i wszędzie własnymi, odkrywanymi przez siebie, ścieżkami. Z natury wrażliwa na ludzką niedolę, ale nie poświęca działalności altruistycznej swojego czasu ani sił. Współczuje innym, bo tak wypada. W miłości chłodna. W sumie, dziwny i trudny charakter.


Jolanta

z języka greckiego oznacza „kwiat fiołka”. W Polsce imię to miała, jako pierwsza, księżna Jolanta z Węgier, żona Bolesława Pobożnego z rodu Piastów. Jolanta może być ascetyczna, ale i szukająca radości życia, spokojna lub spontaniczna i z fantazją. Bywa niedostępna, zdystansowana, ale i szukająca przygód i doznań erotycznych. Słowem: kłębek kobiecych sprzeczności.


Judyta

kobieta o zdolnościach artystycznych, zwłaszcza w muzyce i literaturze. Zawsze zajęta, wrażliwa na piękno i kolory. Filantropka, cechuje ją rozrzutność lub... skąpstwo.


Julia

dobra, miła, kulturalna. Wyróżnia się zawodowo. Może robić wrażenie żądnej władzy. Potrafi prowadzić wielkie interesy i osiągać dobre wyniki. Ma umysł wszystko dokładnie analizujący. Mniej ma do powiedzenia w domu i rodzinie. Dba o swój wygląd, troszczy się o ubiór, nosi się ekstrawagancko.


Justyna

Justyny niemal od urodzenia czują się kimś wyjątkowym. Tak właśnie postrzegają swoje miejsce w świecie: nie mają ochoty podporządkowywać się regułom, żyć tak, jak wszyscy. Przeciwnie, szukają wyjątków, życzą sobie mieć specjalne prawa. Są indywidualistkami i same określają, co dla nich jest dobre. Nie ulegają modom i nie chodzą z tłumem. Poszukują tego, co rzadkie, egzotyczne i dziwne. Życie widzą jak wielką przygodę. Swoich rodziców, narzeczonych, mężów zaskakują szalonymi pomysłami. Lubią zmiany, wędrują po świecie, chętnie zmieniają zawody, prace, miejsce zamieszkania. To niespokojne duchy. Przy tym żyją dla siebie, nie dla jakichś zewnętrznych ideałów. Nie zależy im na nagrodach ani na poklasku. Zdarza się, że są odkrywane i robią karierę, ale nie to jest w ich życiu najważniejsze. Najważniejsze jest dla nich to, aby być sobą. Mimo zmian i niespokojnego trybu życia, są zadowolone z siebie i życia.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00003/19-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek