Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

21 stycznia 2022r., imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Sprzedam M-5, 80 m2, 1 piętro w Kolnie. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "L"


Laura

imię pochodzi od łacińskiego słowa „laur”, co znaczy „wawrzyn”, symbolika wyróżnienia. Laura ceni wszechstronną wiedzę, którą często nieustannie pogłębia. Niezbyt chętnie zakłada rodzinę, a w każdym razie niezbyt szybko. Niezwykle krytyczna, do wszystkiego podchodzi z dużą rezerwą. Z natury bywa pobudliwa, co powoduje komplikacje w jej życiu. Lubi wygody, ale jest oszczędna. Lubi być podziwiana przez innych i podróżować.


Lidia

bardzo pracowita, ciągle zajęta twórczością, wrażliwa na rytmy i kolory. Bywa uzdolniona artystycznie. Lubi nosić się ekstrawagancko, chce być podziwiana, ceni wygody i wyszukane towarzystwo. Ma skłonności do filantropii, ale może być też bardzo skąpa. Niezbyt szybko zakłada rodzinę, mężowi jest wierna, dzieci ma niewiele, lecz dba o swój dom.


Liliana

subtelność, takt, wrażliwość to cechy dominujące. Lubi otaczać się pięknymi rzeczami i ludźmi artystycznej duszy. Fascynują ją przyroda, ale nie pod względem badawczym, lecz jako przejaw piękna doskonałego. Często kieruje się wrażeniami i emocjami, w działaniu impulsywna, co, w połączeniu ze szczerością, przysparza jej kłopotów. Codzienność, życie rodzinne toczy się jakby koło niej.


Lucyna

wie, dokąd idzie i nie traci czasu na wątpliwości i rozterki. Można polegać na jej wiedzy, rozsądku i opanowaniu. Chętnie służy pomocą i oddaje energię tym, którzy tego potrzebują. Bywa niebywale wytrwała i zwykle całe życie poświęca jednej pasji.


Ludmiła

lud miła, czyli przyjaciółka ludu. Kobieta nosząca to imię wyróżnia się w otoczeniu. Jest nad wyraz słowna, dotrzymuje wszystkich przyrzeczeń, pracowita, gościnna, troszczy się o rodzinę i znajomych. Wykazuje wiele energii w załatwianiu spraw społecznych, altruistka. Potrafi wszystko prawidłowo przeanalizować, wyciągnąć wnioski i zastosować je w życiu. Nie jest zbyt wielką entuzjastką życia rodzinnego. Imię pochodzenia słowiańskiego.


Ludwika

zasadnicza, energiczna, pracowita, nie znosi obłudy, lecz także nerwowa, pobudliwa, nietolerancyjna. Posiada do przesady rozwinięty krytycyzm. Bywa przekorna, złośliwa i sarkastyczna. Zna ludzkie zalety i wady, dlatego wie, jak z kim postępować, ale nie ma za wielu przyjaciół. Nie lubi się narzucać, nie bywa w towarzystwie. Jest wierną żoną, dobrą matką, dbającą o edukację dzieci.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Same, Landini, Massey Ferguson, Renault, Foton, Farmtrac, Deutz Fahr, John Deere itd. każdy stan oraz prasy, belarki Sipma, Warfama, Carraro, Gallignani itd. Gotówka od ręki. Dzwoń, pisz. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00003/19-o-i)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek