Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

1 lipca 2022r., imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Rzeźnia kupi bydło ze skierowaniem do uboju z konieczności. Tel. 511 – 075 – 866, 518 – 879 – 043 (fak.00092/19-o-i)

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "L"


Laura

imię pochodzi od łacińskiego słowa „laur”, co znaczy „wawrzyn”, symbolika wyróżnienia. Laura ceni wszechstronną wiedzę, którą często nieustannie pogłębia. Niezbyt chętnie zakłada rodzinę, a w każdym razie niezbyt szybko. Niezwykle krytyczna, do wszystkiego podchodzi z dużą rezerwą. Z natury bywa pobudliwa, co powoduje komplikacje w jej życiu. Lubi wygody, ale jest oszczędna. Lubi być podziwiana przez innych i podróżować.


Lidia

bardzo pracowita, ciągle zajęta twórczością, wrażliwa na rytmy i kolory. Bywa uzdolniona artystycznie. Lubi nosić się ekstrawagancko, chce być podziwiana, ceni wygody i wyszukane towarzystwo. Ma skłonności do filantropii, ale może być też bardzo skąpa. Niezbyt szybko zakłada rodzinę, mężowi jest wierna, dzieci ma niewiele, lecz dba o swój dom.


Liliana

subtelność, takt, wrażliwość to cechy dominujące. Lubi otaczać się pięknymi rzeczami i ludźmi artystycznej duszy. Fascynują ją przyroda, ale nie pod względem badawczym, lecz jako przejaw piękna doskonałego. Często kieruje się wrażeniami i emocjami, w działaniu impulsywna, co, w połączeniu ze szczerością, przysparza jej kłopotów. Codzienność, życie rodzinne toczy się jakby koło niej.


Lucyna

wie, dokąd idzie i nie traci czasu na wątpliwości i rozterki. Można polegać na jej wiedzy, rozsądku i opanowaniu. Chętnie służy pomocą i oddaje energię tym, którzy tego potrzebują. Bywa niebywale wytrwała i zwykle całe życie poświęca jednej pasji.


Ludmiła

lud miła, czyli przyjaciółka ludu. Kobieta nosząca to imię wyróżnia się w otoczeniu. Jest nad wyraz słowna, dotrzymuje wszystkich przyrzeczeń, pracowita, gościnna, troszczy się o rodzinę i znajomych. Wykazuje wiele energii w załatwianiu spraw społecznych, altruistka. Potrafi wszystko prawidłowo przeanalizować, wyciągnąć wnioski i zastosować je w życiu. Nie jest zbyt wielką entuzjastką życia rodzinnego. Imię pochodzenia słowiańskiego.


Ludwika

zasadnicza, energiczna, pracowita, nie znosi obłudy, lecz także nerwowa, pobudliwa, nietolerancyjna. Posiada do przesady rozwinięty krytycyzm. Bywa przekorna, złośliwa i sarkastyczna. Zna ludzkie zalety i wady, dlatego wie, jak z kim postępować, ale nie ma za wielu przyjaciół. Nie lubi się narzucać, nie bywa w towarzystwie. Jest wierną żoną, dobrą matką, dbającą o edukację dzieci.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00002/19-o-i)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Sprzedam pola i łąki, kawałek lasu – 3,29 ha. Tel. (86) 217 – 92 – 34 lub 518 – 273 – 277 (p-001038-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek