Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

1 lipca 2022r., imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00002/19-o-i)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Same, Landini, Massey Ferguson, Renault, Foton, Farmtrac, Deutz Fahr, John Deere itd. każdy stan oraz prasy, belarki Sipma, Warfama, Carraro, Gallignani itd. Gotówka od ręki. Dzwoń, pisz. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Księga Imion

 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   W   V   X   Y   Z 

Imiona zaczynającę się od litery "W"


Wanda

dba przede wszystkim o siebie, o innych wtedy, gdy wystarczy jej czasu. Nie znaczy to jednak wcale, że jest wyjątkowa egoistką, gdyż nie na co dzień, ale w sytuacjach bardzo poważnych, można na nią liczyć.


Weronika

wywodzona greckich słów „phero” nieść i „nike” zwycięstwo. Zawsze służy radą i wsparciem, dlatego ma mnóstwo przyjaciół. Jej uzdolnienia kierują ją ku literaturze. Obdarzona subtelnym humorem.


Wiktoria

zwycięża w życiu dzięki pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi. Wyposażona w wielką intuicję. Charakter autorytatywny, ale jest zarazem tolerancyjna, skłonna uznawać racje innych. Posiada duże umiejętności przystosowania się do nowego otoczenia i warunków. Lubi naturę, miłość jest dla niej uczuciem najwyższym.


Wioletta

z włoskiego, „fiołek wonny”. Ambitna, kiedy coś postanowi, stara się osiągnąć cel, nawet za cenę poświęcenia czegoś innego. Ma swoją dumę i czasem potrafi traktować innych z góry, przez co niektórzy uważają ją za zadufaną w sobie. Jednak sama nie lubi chwalić się osiągnięciami, lecz cieszy się, gdy ktoś je zauważy. Ceni dobry gust, lubi dobrze wyglądać i kupować drogie rzeczy. W miłości ostrożna: nie chce się sparzyć i cierpieć.


Władysława

szczera, dobra, zaradna, o twórczym zmyśle. W życiu kieruje się sercem i uczuciem, bez odrobiny zakłamania. Z tego powdu ma czasem kłopoty, które swą dobrocią skutecznie niweluje. Jest dobrą żoną, wzorową matką, serdeczną sąsiadką. Uczciwa w postępowaniu wobec bliźnich, zdecydowana na walkę ze złem.Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam siedlisko 0,60 ha z domem, ogrodem i stawem. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek