Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

29 maja 2017r., imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Wykopy, plantowanie, tel. 602 – 554 – 909 (fak.00162/17-o-i)

...wejdź do działu

Wylęgarnia drobiu Marianowo prowadzi zapisy i sprzedaż kurcząt oraz kurek odchowanych, 86 219 – 13 – 92, 604 – 750 – 281, 608 – 620 – 245 (fak.00133/17-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam wózek widłowy GPW 1 600 kg, sprawny, ważne badanie UDT, tel. 608 – 332 – 905 (fak.00163/17-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Wiceminister Zieliński z Suwałk rozbił święto majowe w Łomży

Podzielona Łomża

Dotychczas w Łomży uroczystość obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja była organizowana wspólnie przez prezydenta miasta Łomży i starostę łomżyńskiego. Tak było za prezydentury Jana Turkowskiego i starosty Wojciecha Kubraka, za prezydenta Jerzego Brzezińskiego i starosty Krzysztofa Kozickiego, za prezydenta Mieczysława Czerniawskiego i starosty Lecha Szabłowskiego. Tak było także w ubiegłym roku za prezydentury Mariusza Chrzanowskiego i starosty Elżbiety Parzych. Różniły się politycznie najwyższe władze miasta i powiatu, ale w czasie świąt narodowych byli razem. Przy pomniku na placu Jana Pawła II, w szumie łopoczących białoczerwonych flag swoją jednością jednoczyli mieszkańców miasta i powiatu. Taka postawa była jakąś nieokreśloną mocą przeciwstawną temu, co działo się w innych regionach i stolicy. Tak było...

W ostatnim tygodniu kwietnia roku 2017 zaproszenia na obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja były gotowe. Starym dobrym obyczajem zapraszali mieszkańców Łomży prezydent miasta i starosta łomżyński.

„Te zaproszenia zostały zniszczone po wizycie w ratuszu posła Jarosława Zielińskiego i jego rozmowie z prezydentem miasta Mariuszem Chrzanowskim. W nowej edycji na uroczystości pod patronatem posła Jarosława Zielińskiego zaprasza tylko prezydent miasta z jednostką strzelecką. Czy nie jest to zawłaszczanie tego święta? Czy nasza narodowa flaga nie powinna nas wszystkich jednoczyć?”, mówił we wtorek, 25 kwietnia, w czasie spotkania członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego szef powiatowy Stronnictwa Tomasz Chojnowski.

Uroczystości w Łomży, według nowej wersji zaproszenia, mają być obchodzone pod patronatem posła Jarosława Zielińskiego. W poprzednich latach w uroczystych obchodach zawsze uczestniczył poseł PiS czterech kadencji z Łomży Lech Antoni Kołakowski. Przemawiał pod pomnikiem Żołnierzy 33 Pułku Piechoty na placu Jana Pawła II. Imiennie nie patronował świętu, którego patronami, bez względu na ideologiczne i partyjne sympatie, są wszyscy Polacy.

(m)

Nowe wydanie papierowe „Kontaktów” i e-kontakty od czwartku, 27 kwietnaZdjęcie z konkursu

Filmy (100)

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00002/17-o-i)

...wejdź do działu

Euro-kontakt (nr lic.12458) za granicę: pomocników budowlanych, pracowników wycinki zarośli; budowy dróg; fizycznych; rolnych, elektryków, dekarzy, cieśli, spawaczy, stolarzy, monterów silosów; rusztowań; fasad; paneli słonecznych; instalacji grzewczych i sanitarnych; konstrukcji stalowych, renowatorów podłóg, płytkarzy, murarzy, tynkarzy, blacharzy, lakierników, szpachlarzy, piaskarzy, regipsiarzy, betoniarzy, malarzy, piekarzy, magazynierów, operatorów maszyny drukarskiej,ogrodników, kierowców C+E, do zbioru pieczarek. Mile widziany j. obcy i własny samochód. marketing@euro-kontakt.eu tel. 530 – 456 – 977 (proforma.6/V/2017-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek