Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

20 listopada 2017r., imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter, tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00249/17-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię rolną, Gmina Wizna, tel. (86) 217 – 71 – 30 (p-000671-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Wiceminister Zieliński z Suwałk rozbił święto majowe w Łomży

Podzielona Łomża

Dotychczas w Łomży uroczystość obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja była organizowana wspólnie przez prezydenta miasta Łomży i starostę łomżyńskiego. Tak było za prezydentury Jana Turkowskiego i starosty Wojciecha Kubraka, za prezydenta Jerzego Brzezińskiego i starosty Krzysztofa Kozickiego, za prezydenta Mieczysława Czerniawskiego i starosty Lecha Szabłowskiego. Tak było także w ubiegłym roku za prezydentury Mariusza Chrzanowskiego i starosty Elżbiety Parzych. Różniły się politycznie najwyższe władze miasta i powiatu, ale w czasie świąt narodowych byli razem. Przy pomniku na placu Jana Pawła II, w szumie łopoczących białoczerwonych flag swoją jednością jednoczyli mieszkańców miasta i powiatu. Taka postawa była jakąś nieokreśloną mocą przeciwstawną temu, co działo się w innych regionach i stolicy. Tak było...

W ostatnim tygodniu kwietnia roku 2017 zaproszenia na obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja były gotowe. Starym dobrym obyczajem zapraszali mieszkańców Łomży prezydent miasta i starosta łomżyński.

„Te zaproszenia zostały zniszczone po wizycie w ratuszu posła Jarosława Zielińskiego i jego rozmowie z prezydentem miasta Mariuszem Chrzanowskim. W nowej edycji na uroczystości pod patronatem posła Jarosława Zielińskiego zaprasza tylko prezydent miasta z jednostką strzelecką. Czy nie jest to zawłaszczanie tego święta? Czy nasza narodowa flaga nie powinna nas wszystkich jednoczyć?”, mówił we wtorek, 25 kwietnia, w czasie spotkania członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego szef powiatowy Stronnictwa Tomasz Chojnowski.

Uroczystości w Łomży, według nowej wersji zaproszenia, mają być obchodzone pod patronatem posła Jarosława Zielińskiego. W poprzednich latach w uroczystych obchodach zawsze uczestniczył poseł PiS czterech kadencji z Łomży Lech Antoni Kołakowski. Przemawiał pod pomnikiem Żołnierzy 33 Pułku Piechoty na placu Jana Pawła II. Imiennie nie patronował świętu, którego patronami, bez względu na ideologiczne i partyjne sympatie, są wszyscy Polacy.

(m)

Nowe wydanie papierowe „Kontaktów” i e-kontakty od czwartku, 27 kwietnaZdjęcie z konkursu

Filmy (102)

Dam pracę w gospodarstwie rolnym. Zapewnione mieszkanie i wyżywienie. Tel. 604 – 161 – 838 (p-000665-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00002/17-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek