Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

1 lutego 2015r., imieniny: Brygidy, Ignacego, Renaty

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Wynajmę lokal użytkowy (biuro/szkolenia/usług medyczne) w Łom ży przy ul. Wyszyńskiego 30 (przy basenie miejskim) tel. 694 – 477 – 347

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 - 42 - 43

...wejdź do działu

Kupie piec do pizzy, wyposażenie, zlecę prowadzenie pizzerio - spageterii w Łomży, dam mieszkanie, wysokie wynagrodzenie tylko z doświadczeniem 600 – 588 – 666 (fak/sms)

...wejdź do działu

Nową wiertarkę poziomą 660 – 952 – 109 (p-000433-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Kto w sporze lekarzy z ministrem zdrowia miał rację?

  • lekarze
  • mninister zdrowia
  • nie mam zdania

Na gorąco

Kasia z Łomży bohaterką reportażu w „Nowym Dzienniku”, największej polskiej gazecie z Nowym Jorku

Daleka droga

... „Wiedziałam sporo o Ameryce nie tylko z filmów, bo przyjeżdżała tu moja babcia i tato. W Trenton było jak w domu. Spokojnie, cicho, ale nie można tam było znaleźć pracy i tato zabrał mnie do Nowego Jorku”, wspomina Kasia.

Jak prawie każda Polka, została sprzątaczką. Nigdzie nie zagrzała jednak długo miejsca, ponieważ była...gruba! Podejmowała się różnych zajęć, ale tak naprawdę zaabsorbowana była głównie tym, aby wyzwolić się ze zbędnych kilogramów.

„Kiedy po pierwszym pobycie w 2006 toku wróciłam z USA do Polski, mama nie poznała mnie na lotnisku. Przybyło mi 10 kilogramów i ważyłam już 89. Był to efekt amerykańskiego jedzenia”.

(…)

Przeszła daleką drogę. Od 89 kilogramów, do uczestnictwa konkursie NPC Bikini, na który namówiła ją koleżanka z siłowni Marta Szyszka. Kiedy widziała wysportowane kobiety, zawsze marzyła, żeby stać się jedną z nich. Blokował ją jednak brak wiary w siebie. Pozytywne nastawienie i bliscy pozwoliło jej się odrodzić...

Całość od czwartku, 29 stycznia, w wydaniu papierowym i e-kontakty


Ostatnie 3 artykuły "Na gorąco"

Jak wyciągnąć firmę z długów


Zdjęcie z konkursu

Filmy (87)

Sprzedam jałówki wysoko cielne 6 szt. 604 – 407 – 599 (fak/sms)

...wejdź do działu

Wystawię automaty do gier do istniejących sklepów, barow, restauracji, stacji benzynowych, atrakcyjne warunki współpracy-zapraszam, tel. 732 – 310 – 669 (fak/sms)

...wejdź do działu

Kursy i szkolenia: Termowizja, ekspertyzy termowizyjne w budownictwie , syndyk, licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. tel. 660 – 728 – 418; www.sedpol.com.pl (fak. 33/15)

...wejdź do działu

Sprzedam Fiata Pandę, 2008 r, przebieg 51 000 km, czerwony, benzyna + gaz, tel. 696 – 370 – 441 (p-000435-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek