Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

8 grudnia 2016r., imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Mieszkanie do wynajęcia, ul. Niemcewicza, tel. 513 – 67 – 03 – 75, 51 – 82 – 44 – 393 (p-000387-o-i)

...wejdź do działu

Zbiornik mleka 800 litry ALFA LAWAL 2004 r., dojarka 3 – konwiowa, tel. 512 – 807 – 562 (p-000389-o-i)

...wejdź do działu

Lakiernik samochodowy praca, 690 – 598 – 813, praca@draft24.pl (fak.00448/16-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Listy: To jakiś cyrk?

Czytam gazety, internet i przecieram oczy ze zdumienia. Oto policjanci w Łomży dostali 4 nowe samochody. I co się z tego powodu dzieje? Odbyło się „uroczyste przekazanie”, a „uroczystość zaszczycił swoją obecnością Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Jarosław Zieliński”. Był Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Leszek Suski, Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej starszy brygadier Jarosław Wendt. To goście. Bo „obecni byli też przedstawiciele służb mundurowych, lokalnych samorządów, duchowieństwa oraz przedstawiciele lokalnych mediów”. Radiowozy poświęcił ks. biskup Tadeusz Bronakowski.

Podobna uroczystość odbyła się w Grajewie. Miasto dostało także 4 samochody. Tu odbył się nawet „uroczysty apel” Uroczystość „zaszczycili swoją obecnością także Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Jarosław Zieliński, był także Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Komendant Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, Podlaski Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. „Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele duchowieństwa i lokalnych instytucji oraz młodzież z klasy mundurowej, zrzeszona w Związku Strzeleckim „Strzelec”.

Nie koniec na tym. Ta sama ekipa państwowych dostojników uroczyście uczestniczyła w przekazaniu jednego auta Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie. Z apelem, kapelanem augustowskich policjantów ks. kanonikiem Stanisławem Wrońskim i również uczniami klasy mundurowej.

Samochód to dziś zwykłe narzędzie pracy milionów ludzi, także policjantów. Wymienia się je, gdy już nie nadaje się do użytku albo uzupełnia, kiedy jest taka potrzeba. By robić z tej okazji podniosłe uroczystości z apelami, udziałem tylu ważnych w państwie ludzi, nie mieści mi się w głowie. Choć jestem opanowanym i raczej stonowanym w wypowiedziach człowiekiem, naprawdę kojarzy mi się to z objazdowym cyrkiem.

Janusz K.
(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
Łomża

Nowe wydanie „Kontaktów” od czwartku, 8 grudnia


Ostatnie 3 artykuły "Na gorąco"

Jak wyciągnąć firmę z długów


Zdjęcie z konkursu

Filmy (97)

HALE magazynowo – produkcyjne oraz wiaty Śniadowo k/Łomży. Powierzchnie od 623 do 1534 mkw. Teren, hale uzbrojone, duży przydział mocy. Tel. 695 – 317 – 371 (fak.00423/16-o-i)

...wejdź do działu

PRODUCENT siatki ogrodzeniowej. Słupki, panele, bramy, SZTACHETY METALOWE. 86 216 – 22 – 27, 608 – 332 – 905, www.siatki-stal.pl (fak. 00105/16-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię 7ha na terenie Budziszki. 512 – 270 – 844 (fak. 00449/16-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek