Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

19 kwietnia 2014r., imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 - 42 - 43

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia – poniedziałki, soboty i niedziele – DVD, 85 747 - 00 - 01, 602 - 664 - 771. (fak..09/14-o-i)

...wejdź do działu

Kursy i szkolenia: Audyty efektywności energetycznej, termowizja, syndyk, świadectwa energetyczne, licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości, doradca energetyczny. Tel. 660-728-418; www.sedpol.com.pl (fak.128/14)

...wejdź do działu

Parkiety: układnie, cyklinowanie bezpyłowo, 506 – 191 – 947. (p-407-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy w sprzyjającej sytuacji wewnętrznej i międzynarodowej byłabyś/byłbyś za przyłączeniem Wilna i Lwowa do Polski?

  • tak
  • nie
  • nie mam zdania

Na gorąco

Od redaktora

„Obiecaj mi, że nie pozwolisz, by świat zabił w Tobie marzenia. Proszę, obiecaj... Spotkasz ludzi, którzy wyśmieją cię, zadrwią z każdej twojej myśli, będą ci mówić, że jesteś głupi, że dla takich jak ty nie ma miejsca. Nie wierz im. Oni w głębi duszy nadal marzą, tylko się boją. Ty trzymaj się swoich chmur, nie bój się. Marzenia się spełnią.

Obiecaj mi, że będziesz wytrwały. Wiem, że będzie ci ciężko, wiele razy upadniesz, niekiedy nawet bardzo boleśnie. Trzeba będzie czasu, by rany się zagoiły, ale zobaczysz, zagoją się. Pewnego dnia życie zburzy twe plany, zawali się coś, co tak długo budowałeś. Wydawać ci się będzie, że to koniec, że nie dasz rady. Siądź wtedy i płacz, a potem podnieś głowę i wstań. Zobaczysz, że to jeszcze nie koniec. Zaczniesz od nowa.

Obiecaj mi, że będziesz szukać. Bo przyjdzie taki dzień, kiedy będziesz czuł się najsamotniejszym człowiekiem na ziemi, gdy nikt nie zrozumie. I zgasną wszystkie światła, stanie się noc. Popatrz wtedy w niebo, przeczekaj tę noc patrząc w gwiazdy. A potem wyjdź na ulicę i poszukaj. Zawsze jest ktoś, komu trzeba pomóc, kogo tylko ty możesz odszukać, bo wiesz, co to prawdziwa samotność.

Obiecaj mi, że nigdy nie będziesz egoistą. I gdy pewnego ranka obudzisz się, a jedynym twoim pragnieniem będzie, by nie wstać, już nigdy nie wstać, leż, ile chcesz, ale o dwunastej wstań, by podlać kwiaty, bo bez ciebie zginą.

Obiecaj mi, że zawsze będziesz kochać. A gdy przyjdzie taki dzień, kiedy świat się zawali, bo ktoś odejdzie z twego życia, pozwól mu odejść. Bez płaczu, bez niepotrzebnych słów. Spokojnie dopij kawę i oddaj ten czas komuś, dla kogo było ci go do tej pory szkoda. Pozwól, by inni zaznali twej miłości.

Obiecaj mi, że zawsze będziesz sobą. A będą cię chcieli zmieniać w imię miłości, przyjaźni, rozsądku... Nie pozwól. Wiesz przecież... że twoje serce wie, jak żyć. Obiecaj sobie to wszystko i idź. Żyj...”.

Nie wiem, kto jest autorem tego tekstu. Ale chyba nie potrafiłbym życzyć tak głębokiego życia, jak on to uczynił. Dzielę się więc tym życzeniem z Wami, Drodzy Czytelnicy...

Władysław Tocki


Ostatnie 3 artykuły "Na gorąco"


Zdjęcie z konkursu

Filmy (79)

Sprzedam M-3 w Łomży, ul. Żeromskiego, parter 507 – 036 – 629 (p-461-o-i)

...wejdź do działu

Garaże blaszane-wzmocnione, bramy garażowe, kojce dla psów. Dowóz, montaż gratis! Producent 29 640 – 82 – 03, 85 733 – 52 – 11, 512 – 245 – 075 , www.robstal.pl (fak89/14o-i)

...wejdź do działu

Autowypożyczalnia 604 – 430 – 889, (86)216 – 32 – 42 (fak.138-o-i)

...wejdź do działu

Kurki odchowane w ciągłej sprzedaży Ratowo- Piotrowo 9, 508 – 393 – 737, (86)217 – 62 – 96 (p-455-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek