Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

18 lutego 2018r., imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00002/17-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Oddam 2 szczeniaczki, Kolno, tel. 661 – 658 – 415 (o/b)

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter, tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Pechowe Walentynki

Zasikana Elka

Kazik był dla Eli uosobieniem awansu i nobilitacji: z miasta, dobrze sytuowany, z własnym biznesem. W dodatku jego ojciec był szefem wielkiego przedsiębiorstwa. Cóż z tego, że Kazik nie był zbyt przystojny: niewysoki, różowiutki i na raciatych nogach (jak określiła ciotka). Lubił wypić. A kto nie lubi? Rodzice byli wniebowzięci, taki zięć odpędzał widmo staropanieństwa od 32 letniej córki. Prawdziwe szczęście.

Termin poznania przyszłych teściów ustalili na Walentynki. Jej przyszły dom zachwycił: wyposażony tak, jak widziała tylko w telewizji. Rodzice okazali się miłymi ludźmi. Czuła się wspaniale. Do czasu, gdy poczuła, że musi skorzystać z toalety, która przylegała do salonu. Z przerażeniem myślała, że będzie słyszalny każdy dźwięk i w ogóle jak powiedzieć, że chce do toalety? Wstyd! Uratował ją łaszący się kot. Wpadła w nieszczery zachwyt nad nim, ciesząc się, że będzie pretekst do wyjścia w celu umycia rąk po głaskaniu zwierzątka. Kot wyczuł nieszczerość, bo dotychczas miły i przyjazny, fuknął i przeorał jej dłoń pazurami. Był pretekst.

W toalecie kombinowała, jak cicho załatwić naglącą potrzebę. Przekombinowała, zbyt mocno kontrolowany strumień zmoczył jej rajstopy, spódnicę i kapcie przyszłej teściowej. Zostali małżeństwem. Były to ich pierwsze i ostatnie Walentynki. Kazik ich nie uznawał, a w świadomości jego rodziny została jako „zasikana Elka”.

W spodnie

Zdzisiek poznał Martę na zabawie walentynkowej. Przetańczyli cały wieczór. Postanowił odprowadzić ją do domu. Było romantycznie: świecący księżyc i ogromne gwiazdy na mroźnym niebie. Wypite piwo....

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 15 lutego. Kliknij tutaj


Ostatnie 3 artykuły "Na gorąco"

Jak wyciągnąć firmę z długów


Zdjęcie z konkursu

Filmy (103)

Dam pracę w gospodarstwie rolnym. Zapewnione mieszkanie i wyżywienie. Tel. 604 – 161 – 838 (p-000665-o-i)

...wejdź do działu

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Szukam dziewczyny na wieś, tel. 507 – 129 – 229 (p-000669-o-i)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek