Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

24 maja 2022r., imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00065/19-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Na gorąco

Pochodzący z Kolna policjant uratował z Pisy w Dobrym Lesie (gm. Zbójna) chłopca i młodego mężczyznę

Bohater na wywczasach

Sebastian Krejszeff na co dzień pracuje w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. W Dobrym Lesie lubi natomiast odpoczywać z rodziną. Tak było i tym razem.

W miejscu, gdzie spędzali słoneczne popołudnie pojawiły się również dwie pary dorosłych ludzi i chłopiec (8 lat). I to właśnie on w towarzystwie jednego z mężczyzn wszedł do wody. Młody człowiek wziął chłopca na barana i szedł z prądem rzeki. Uważał zapewne, że jest tam płytko i bezpiecznie. Niestety, był tam gwałtowny spadek dna. Wówczas łatwo o stratę równowagi i zachłyśnięcie się wodą.

- W pewnym momencie widzimy, a mężczyzna poszedł pod wodę. Dziecko zaczęło wołać rodziców. Zauważyłem, że mężczyzna nie walczy, a głowę ma skierowaną do dołu i już wiedziałem, że się topi. Dotarło do mnie także, że z chłopcem też nie jest najlepiej - opowada Sebastian Krejszeff.

Okazało się, że drugi z mężczyzn nie umiał pływać, więc pan Sebastian sam ruszył tonącym na ratunek.

- Dopłynąłem do dziecka, kazałem wejść mu na moje plecy i schwycić mnie za szyję. W ten sposób wyciągnąłem go na drugi brzeg rzeki. Był przytomny, więc kazałem mu czekać na skarpie i wróciłem do wody ratować dorosłego...

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 11 lipca. Kliknij tutaj


Ostatnie 3 artykuły "Na gorąco"


Zdjęcie z konkursu

Filmy (108)

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Same, Landini, Massey Ferguson, Renault, Foton, Farmtrac, Deutz Fahr, John Deere itd. każdy stan oraz prasy, belarki Sipma, Warfama, Carraro, Gallignani itd. Gotówka od ręki. Dzwoń, pisz. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam siedlisko 0,60 ha z domem, ogrodem i stawem. Tel. 600 – 343 – 819 (fak/sms)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00080/19-o-i)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00002/19-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek