Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

23 lipca 2018r., imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Praca przy produkcji altan! Kupię drzewo tzw. papierówkę, 50 m3 3 i grubsze, warunek – musi być maksymalnie krzywe. Tel. 600 – 588 – 666 (fak/sms)

...wejdź do działu

Zlecę szycie rękawic. Tel. 692 – 047 – 512 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam Audi A4 B5, (1998), silnik 1.6 benzyna, przebieg 206 000 km, klimatyzacja. Tel. 507 – 959 – 574 (fak/sms)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson, Same Landini. Każdy stan oraz prasy belujące, łańcuchowe maszyny rolnicze. Gotówka od ręki, odbiór z podwórka. Dzwoń, pisz smsa – oddzwonię. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Polskie Stronnictwo Ludowe jest za zwiększeniem dopłat unijnych dla rolników do 257 euro od hektara, czyli takiej, jak średnia w Unii Europejskiej. Rząd PiS jest przeciwny

Nie straćmy szansy dla Polski!

W pierwszym filarze, dotyczącym dopłat bezpośrednich, Komisja Europejska po negocjacjach budżetowych przyznała Polsce 195 euro za hektar. Średnia europejska wynosi 260 euro za hektar. Polscy europarlamentarzyści z PSL i PO wynegocjowali możliwość przesunięcia 5 mld z drugiego filaru (dotyczy wyrównywania warunków rozwoju) do pierwszego i zwiększenie dopłat do 257 euro na hektar.

„Zagwarantowaliśmy w ten sposób polskim rolnikom dopłaty do hektara na poziomie średniej europejskiej. Aby drugi filar nie ucierpiał, zaproponowaliśmy dołożenie tych 5 mld z polskiego budżetu. Polski rząd jest przeciwny takiemu rozwiązaniu. A jak będzie przeciw, to nic nie wskóramy”, mówił europoseł.

W drugim filarze można spodziewać się oszczędności. Wówczas rząd nie musiałby dokładać całych 5 mld. A rolnicy otrzymaliby dopłaty na europejskim poziomie, argumentuje Kalinowski.

Zagrożeniem dla Polski może być wprowadzenie przez Unię klauzuli warunkowości, czyli uzależnienie dostępu do unijnych pieniędzy od praworządności w krajach członkowskich. Warunki...

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 1 marcaZdjęcie z konkursu

Filmy (106)

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter. Tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Opieka Niemcy Legalnie. Tel. 725 – 248 – 935 (fak.00097/18-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek