Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

23 lipca 2018r., imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter. Tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam przyczepę 6t, wywrot. Stan idealny. Cena 13 500 zł lub zamienię na ciągnik C- 330 lub 3P. Gmina Rutki. Tel. 602 – 868 – 584 (fak/sms)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00031/18-o-i)

...wejdź do działu

Potrzebny kierowca z kategorią E. Mile widziany język niemiecki, również emeryt, rencista. Tel. 600 – 588 – 666 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Pechowe Walentynki

Zasikana Elka

Kazik był dla Eli uosobieniem awansu i nobilitacji: z miasta, dobrze sytuowany, z własnym biznesem. W dodatku jego ojciec był szefem wielkiego przedsiębiorstwa. Cóż z tego, że Kazik nie był zbyt przystojny: niewysoki, różowiutki i na raciatych nogach (jak określiła ciotka). Lubił wypić. A kto nie lubi? Rodzice byli wniebowzięci, taki zięć odpędzał widmo staropanieństwa od 32 letniej córki. Prawdziwe szczęście.

Termin poznania przyszłych teściów ustalili na Walentynki. Jej przyszły dom zachwycił: wyposażony tak, jak widziała tylko w telewizji. Rodzice okazali się miłymi ludźmi. Czuła się wspaniale. Do czasu, gdy poczuła, że musi skorzystać z toalety, która przylegała do salonu. Z przerażeniem myślała, że będzie słyszalny każdy dźwięk i w ogóle jak powiedzieć, że chce do toalety? Wstyd! Uratował ją łaszący się kot. Wpadła w nieszczery zachwyt nad nim, ciesząc się, że będzie pretekst do wyjścia w celu umycia rąk po głaskaniu zwierzątka. Kot wyczuł nieszczerość, bo dotychczas miły i przyjazny, fuknął i przeorał jej dłoń pazurami. Był pretekst.

W toalecie kombinowała, jak cicho załatwić naglącą potrzebę. Przekombinowała, zbyt mocno kontrolowany strumień zmoczył jej rajstopy, spódnicę i kapcie przyszłej teściowej. Zostali małżeństwem. Były to ich pierwsze i ostatnie Walentynki. Kazik ich nie uznawał, a w świadomości jego rodziny została jako „zasikana Elka”.

W spodnie

Zdzisiek poznał Martę na zabawie walentynkowej. Przetańczyli cały wieczór. Postanowił odprowadzić ją do domu. Było romantycznie: świecący księżyc i ogromne gwiazdy na mroźnym niebie. Wypite piwo....

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 15 lutego. Kliknij tutajZdjęcie z konkursu

Filmy (106)

Sprzedam Audi A4 B5, (1998), silnik 1.6 benzyna, przebieg 206 000 km, klimatyzacja. Tel. 507 – 959 – 574 (fak/sms)

...wejdź do działu

Praca przy produkcji altan! Kupię drzewo tzw. papierówkę, 50 m3 3 i grubsze, warunek – musi być maksymalnie krzywe. Tel. 600 – 588 – 666 (fak/sms)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson, Same Landini. Każdy stan oraz prasy belujące, łańcuchowe maszyny rolnicze. Gotówka od ręki, odbiór z podwórka. Dzwoń, pisz smsa – oddzwonię. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek