Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

26 maja 2018r., imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00083/18-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Oddam” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 – 42 – 43

...wejdź do działu

Firma zajmująca się dociepleniami budynków zatrudni pracowników. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku. Tel. 500 – 047 – 163 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Okres kolędy, od świat bożonarodzeniowych do Trzech Króli, był zawsze czasem odwiedzenia sąsiadów, pobycia z lubianymi i zrobienia psikusa tym nielubianym. Różne żarty robiła też rozbawiona młodzież, wracająca z zabawy sylwestrowej

Psikusy sylwestrowej nocy

Zgubione instrumenty

Kazik, Stasiek, Jurek i Andrzej ze Szczuczyna postanowili, że kolęda będzie dobrą okazją do zarobienia kilku złotych i odwiedzenia znajomych. Ćwiczyli na instrumentach przez cały adwent. Zbierali się w domu Kazika ku utrapieniu jego mamy, która wyrzekała, że ciągle musi sprzątać błocko przyniesione przez nich na butach. „Mamusia się nie denerwuje. Mamusia zobaczy, ile zarobimy!”, powtarzał Kazik.

No i przyszła kolęda. Orkiestranci poszli do sąsiada. I nigdzie już dalej nie poszli, sąsiad tak sowicie ich podjął, że wrócili do domów bez instrumentów.

Zjedzona kura

Kolędnicy przyszli do domu Haliny z Zambrowa i śpiewali, ile sił w płucach, pięknie jak nigdy. Nawet zbytnio nie przymawiali się o zapłatę. Nazajutrz okazało się, że zniknęła z sieni ugotowana kura w rosole razem z garnkiem, przyrządzona na noworoczny obiad. Garnek odnalazł się w południe. Wisiał na płocie, a pod płotem pięknie ułożone, dokładnie objedzone kosteczki kury…

Wóz i wygódka na dachu

...

Iza Styczyńska

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 28 grudniaZdjęcie z konkursu

Filmy (105)

Oferuję usługi cyklinowania podłóg drewnianych oraz schodów. Dogodne terminy. Tel. 604 – 283 – 643 (fak/sms)

...wejdź do działu

Sprzedam mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia, 48,38 m7 2. Cena 215 000 zł do negocjacji, obejmuje wyposażenie i umeblowanie. Tel. 503 – 014 – 869 (fak/sms)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson. Każdy stan oraz prasy belujące, łańcuchowe maszyny rolnicze. Gotówka od ręki, odbiór z podwórka. Dzwoń, pisz smsa – oddzwonię. Tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00032/18-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek