Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

20 listopada 2017r., imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Oddam 2 szczeniaczki, Kolno, tel. 661 – 658 – 415 (o/b)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię rolną, Gmina Wizna, tel. (86) 217 – 71 – 30 (p-000671-o-i)

...wejdź do działu

Ogłoszenia w rubryce „Przyjmę” zamieszczamy bezpłatnie. Treść można przesłać na adres: redakcja@kontakty-tygodnik.com.pl lub podać telefonicznie: 86 216 42 43

...wejdź do działu

Szukam dziewczyny na wieś, tel. 507 – 129 – 229 (p-000669-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Policja odsyła do prokuratury, prokuratura milczy

Cisza w sprawie wypadku z wiceministrem

Mercedes najpierw uderzył w bmw, odbił się, skosił kilkanaście metrów zboża i zatrzymał się na betonowym słupie, podtrzymującym wielki transformator w czwartek, 27 lipca po północy na prostym odcinku drogi Białystok - Augustów, we wsi Krzywa (gm. Suchowola).

„Słyszałam, jak kobieta z mercedesa powiedziała policjantom, że chyba przysnęła za kierownicą”, powiedziała „Faktowi” Dorota Świerzbińska (20 l.), mieszkająca kilkadziesiąt metrów od miejsca wypadku.

Mercedesem kierowała Lilianna Zielińska, żona wiceministra spraw wewnętrznych i administracji. Przyjechała policja.

„Policjanci na miejscu wypadku kręcili się do 5 nad ranem”, mówiła gazecie Dorota Świerzbińska.

„W mercedesie był wiceminister Jarosław Zieliński, autem kierowała jego żona. Bmw prowadziła 29-letnia kobieta. Nikomu nic się nie stało, wszyscy byli trzeźwi”, poinformował rzecznik prasowy komendy wojewódzkiej policji w Białymstoku nadkomisarz Tomasz Krupa.

To nie pierwszy wypadek żony wiceministra Zielińskiego. 3 listopada 2003 3 listopada 2003 roku Lilianna Zielińska wyjechała nagle seatem cordobą z drogi podporządkowanej i uderzyła w bok jadącego główną drogą mercedesa, w wyniku czego mercedes zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka busem. Mercedesem kierowała nauczycielka Celina L., jechali z nią synowie Gabryś (16 l.) i Bogdan (14 l.). Wszyscy zawdzięczają życie kierowcy busa, który wyciągnął nieprzytomnych na drogę. Chwilę później mercedes zapalił się. Celina L. po wypadku nie wróciła do zdrowia. Jeździ na wózku inwalidzkim. Lilianna Zielińska nie poniosła kary ani za spowodowanie tego wypadku, ani za nieudzielenie pomocy jego ofiarom. W 2003 roku Jarosław Zieliński był posłem PiS.

Po 6 dniach, we wtorek, 1 sierpnia „Kontakty” poprosiły rzecznika podlaskiej policji nadkomisarza Tomasza Krupę o informację na temat ustaleń, dotyczących „wypadku (kolizji) mercedesa, którego pasażerem był wiceminister Jarosław Zielińsku”. Nadkom. Tomasz Krupa poinformował, by w tej sprawie zwrócić się do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku. Na wysłane mailem pytanie rzecznik Prokuratury prokurator Łukasz Janyst do zamknięcia numeru, niestety, nie odpowiedział.Zdjęcie z konkursu

Filmy (102)

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Frankfurt n/Menem i okolice – soboty, środy, 85 747 – 43 – 63, 602 – 681 – 677 (fak.00002/17-o-i)

...wejdź do działu

PRODUCENT SIATKI OGRODZENIOWEJ. Bramy, słupki, PANELE OGRODZENIOWE. 86/216 22 27, 604 231 333 www.siatki-stal.pl (fak.00249/17-o-i)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek