Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nasze imprezy/Nasze konkursy/Nasz patronat/Obwieszczenia/Praca/Przetargi/Ogłoszenia SMS

Fundusze Europejskie/Redakcja/Prenumerata/Biuro ogłoszeń/Cennik ogłoszeń/Napisz do nas/Promocja/Śpiewnik biesiadny

20 listopada 2017r., imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

Informator/E-kontakty/Niezbędnik/To ciekawe!

Informator

Niezbednik

Dam pracę w gospodarstwie rolnym. Zapewnione mieszkanie i wyżywienie. Tel. 604 – 161 – 838 (p-000665-o-i)

...wejdź do działu

Belgia, Niemcy, Holandia, soboty, niedziele, poniedziałki, środy, czwartki – klimatyzacja, DVD, 85 747 – 00 – 01, 602 – 664 – 771 (fak.00001/17-o-i)

...wejdź do działu

Z powodu choroby zamienię M3, IV piętro, ul. Dmowskiego, Łomża, na M4 parter, tel. 603 – 446 – 934 (fak/sms)

...wejdź do działu

Szukam dziewczyny na wieś, tel. 507 – 129 – 229 (p-000669-o-i)

...wejdź do działu

Sonda

Czy jesteś za likwidacją gimnazjów?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Na gorąco

Poradnia psychologa

Moja żona mnie zdradzała

Moja żona była najcudowniejszą żoną i matką! Fajnie się z nią rozmawiało, opiekowała się dzieciakami, miała dobrą pracę. Tylko ciągle mnie zdradzała. Wreszcie nie wytrzymałem. Złożyłem pozew i wszystko przebiegło bardzo szybko. A teraz ciągle tego żałuję. Dzieci zostały przy niej, doszedłem do wniosku, że moje uczucie do niej było i nadal jest tak silne, że trzeba mi było godzić się z tym, skoro miała takie potrzeby… Nic dobrego z tego rozstania nie wyszło. Teraz jestem samotny i nieszczęśliwy.

Michał

Większość mężczyzn nie toleruje zdrady seksualnej, bardzo źle się z nią czują i trudno im taką zdradę wybaczyć. Gdyby kobieta „tylko zadurzyła się” w kimś, mężczyźnie łatwiej wybaczyć, niż zdradę seksualną. Z kobietami jest odwrotnie. Być może Pana żal i poczucie, że zrobił Pan błąd są uzasadnione? Jeśli jest szansa na zmianę tej sytuacji, to niech Pan spróbuje ją zmienić. Jeśli jednak nie ma, to jest to rozpacz nad rozlanym mlekiem. Większość ludzi w takiej sytuacji przyjmuje postawę: „Co się stało, to się nie odstanie. Taka była moja decyzja. Czy to był błąd? Może tak, ale raczej nie. Dobrze pamiętam, jak było mi wtedy źle i jak się męczyłem…”. Człowiek skupia się na uzasadnianiu, że decyzja jednak była słuszna zwłaszcza, jeśli sytuacja jest nieodwracalna, a jedyną drogą do uspokojenia się jest przekonanie siebie, że wybór był dobry. Psycholodzy nazywają to „tendencją samoobronną”, ponieważ jest to forma samoobrony przed złym samopoczuciem.

Oczywiście, można...

dr Marcin Florkowski
psycholog

Całość w wydaniu papierowym i e-kontakty od czwartku, 2 marcaZdjęcie z konkursu

Filmy (102)

Sprzedam dochodowy sklep mięsny z ponad 20-letnia tradycją w bardzo dobrym punkcie handlowym w Łomży. Sklep posiada swoich klientów. Kontakt: 503 – 828 101 (fak/sms)

...wejdź do działu

Oddam 2 szczeniaczki, Kolno, tel. 661 – 658 – 415 (o/b)

...wejdź do działu

Sprzedam ziemię rolną, Gmina Wizna, tel. (86) 217 – 71 – 30 (p-000671-o-i)

...wejdź do działu

Zakupię ciągniki Ursus, Zetor, New Holland, Massey Ferguson oraz maszyny rolnicze, każdy stan, gotówka od ręki, odbiór z podwórka, dzwoń, pisz smsa oddzwonię, tel. 660 – 795 – 977 (fak/sms)

...wejdź do działu

Copyright © Kontakty / Webmaster _duszek